Kiralama Koşulları

Ehliyet ve Yaş 
Binek grubu araçları en az 2 yıllık ehliyete sahip ve 21 yaşından büyük kişiler kiralayabilir.
Ticari grup araçları en az 4 yıllık ehliyete sahip ve 25 yaşından büyük kişiler kiralayabilir.


Kiralama Süresi
En az 3 gündür. Uzun süreli kiralamalar için özel fiyatlar uygulanır.

Uzun Süreli Kiralama
En az 1 aydır. Kiralama fiyatı ve koşullarına ilişkin bilgi için ofislerimizi arayınız.

Ödeme
Tahmini kira bedeli tahsilatı teslim sırasında yapılır. Aracın iadesinde herhangi bir gecikme halinde her ek saat için günlük kira bedelinin 1/3`ü, toplam 3 saati geçen gecikmelerde ise 1 günlük kira bedeli kadar ek ücret alınır. Geçerli Visa, Eurocard, Mastercard sahiplerinden depozito alınmaz.

Sigorta
Sektörün önde gelen sigorta şirketlerinin teminatı altında bulunan poliçe sistemimize göre şirketimizden kiralayacağınız tüm araçlar ve sürücüleri, kasko ve zorunlu trafik poliçelerine ek olarak, Ferdi Kaza ve İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası da dahil olmak üzere 4 geniş teminatlı poliçe ile tam korumalı teminat altına alınmıştır ve bu tür sigortalar fiyatlarımıza dahildir ek bir ücret söz konusu değildir.(Lastik Cam Far) kaza haricinde bu bölgelerde oluşan ve kaza raporu gerektirmeyen küçük hasarları (cam,far çatlağı,kaportadaki çizik...v.s) karşılayan kasko dışı mecburi olmayan bir fondur.

Kaza Veya Çalınma Durumu
Herhangi bir kaza veya aracın çalınması durumunda, aracın yeri değiştirilmeden en yakın polis veya jandarma karakoluna başvurularak kaza, hırsızlık ve alkol tespiti raporları alınmalıdır. Aksi halde tüm sigortalar geçersiz sayılarak meydana gelen her türlü zarar, 3.şahıslara verilen maddi ve manevi kayıpları da içermek üzere kiracıdan tahsil edilir.

Teslim / İade
Kiraladığınız aracı farklı bir şehirde teslim etmeniz gerekiyorsa teslim edeceğini şehrin uzaklığına göre fiyatımız değişir.Detaylı bilgi için bize ulaşın.

Trafik Cezaları
Trafik yasalarına uyulmamasından doğacak her türlü sorumluluk ve maddi ceza kiracıya aittir. Araçların herhangi bir nedenle resmi veya yerel makamlar tarafından tutulması nedeni ile geçecek zaman, sözleşme süresi içerisinde kabul edilir.
 
Gunduz Oto Kiralama (Rent A Car) .::. Kültür Mahallesi, Libya Caddesi, No: 56/C, Çankaya, Ankara .::. Tel: 0312 434 00 37 Eposta: ankaradaarackiralama@gmail.com
Anahtar Kelimeler: Ankara Araç Kiralama, Car Rental Service, Oto kiralama, RentACar, Ekonomik yeni model araçlar, ticari veya binek araç, Dizel ve LPG li otomobil ve minibüsler, Tüm araçlarımız servis bakımlı ve yeni modeldir. Ankara tüm ilçeler için teslimat yapılmaktadır. Çankaya, Keçiören, Yenimahalle, Mamak, Etimesgut, Sincan, Esenboğa Havaalanı... Şoförlü araç imkanı vardır.
Bu site 'Nekron WebsiteBuilder' ile hazırlamıştır.  Nekron Bilişim Teknolojileri